arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

MEBLE DLA FIRM I GASTRONOMII

Stół to nie tylko centralny punkt każdego domu, to samo tyczy się pomieszczeń użytkowych. Wyjątkowy drewniany stół potrafi odmienić każdą przestrzeń i tym samym spotkanie z klientem, konferencję, czy projekt. Jeśli szukasz dębowych mebli, by odmienić własne biuro, czy też wypełnić restaurację czy inną przestrzeń użytkową stołami, przy których każdy klient będzie chciał zasiąść, zapraszamy do współpracy. 

Stół drewniany do gastronomii

DLACZEGO LESHY?

Jesteśmy nie tylko pasjonatami drewna, dla nas drewno dębowe czy stal to materiały, z którymi pracujemy od kilkunastu lat. Współpracując z nami nie kupujesz mebli od pośrednika, otrzymasz je prosto od producenta, polskiej manufaktury stolarskiej. Wiemy, jak wykonać piękne i unikalne meble, które przetrwają pokolenia, które nie tylko będą przyciągać wzrok, ale i cechować odpowiednią wytrzymałością. 

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy meble ze litego drewna na zamówienie, które w 100% oddadzą twój charakter i poczucie estetyki. Możesz być pewny, że tak jak nie ma dwóch jednakowych desek, tak nie będzie drugiego takiego mebla jak ten, który dla ciebie zrobimy.

Możemy usiąść do pracy i zaprojektować meble z litego drewna do pomieszczeń biurowych, hoteli, pubów lub restauracji i innych pomieszczeń uzytkowych, jeśli prześlesz nam:

  • projekt, szkic lub zdjęcie wypatrzonego u znajomych lub w internecie (czasem wystarczy nawet zwykły opis wymarzonego mebla)
  • informację o preferowanym rozmiarze i kształcie mebla
  • informację o tym, jakie materiały lubisz najbardziej (o tych, które wykorzystuje Leshy, przeczytasz tu)
  • informację o tym, gdzie chcesz postawić mebel, lub inne szczegóły, które pomogą nam zrobić z niego rzecz z (Twoim) charakterem
  • projekt, szkic lub zdjęcie (czasem wystarczy nawet zwykły opis wymarzonego mebla)
  • informację o preferowanym rozmiarze i kształcie mebla
  • informację o tym, jakie materiały lubisz najbardziej 
  • informację o tym, gdzie chcesz postawić mebel, lub inne szczegóły, które pomogą nam zrobić z niego rzecz z (twoim) charakterem

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy, podpowiemy, zaprojektujemy.