arrow-left icon arrow-right icon behance icon cart icon chevron-left icon chevron-right icon comment icon cross-circle icon cross icon expand-less-solid icon expand-less icon expand-more-solid icon expand-more icon facebook icon flickr icon google-plus icon googleplus icon instagram icon kickstarter icon link icon mail icon menu icon minus icon myspace icon payment-amazon_payments icon payment-american_express icon ApplePay payment-cirrus icon payment-diners_club icon payment-discover icon payment-google icon payment-interac icon payment-jcb icon payment-maestro icon payment-master icon payment-paypal icon payment-shopifypay payment-stripe icon payment-visa icon pinterest-circle icon pinterest icon play-circle-fill icon play-circle-outline icon plus-circle icon plus icon rss icon search icon tumblr icon twitter icon vimeo icon vine icon youtube icon

Meble na zamówienie

A więc tak jak my wierzysz, że piękna i funkcjonalna przestrzeń może być wypełniona meblami, które nie tylko nie krzywdzą przyrody, ale i czerpią z niej to, co najlepsze. W głowie masz projekt mebla ze starego drewna, którego jeszcze nikt nie zrobił, spodobał ci się jeden wypatrzony w internecie lub u znajomych, a może znalazłeś w naszej ofercie taki, który chciałbyś zmodyfikować i dopasować do swoich potrzeb? Leshy z dziką radością sięgnie po drewno z odzysku i urzeczywistni twoje marzenie. 

Tworzymy meble ze starego drewna na zamówienie, które w 100% oddadzą twój charakter i poczucie estetyki. Możesz być pewny, że tak jak nie ma dwóch jednakowych starych desek, tak nie będzie drugiego takiego mebla jak ten, który dla ciebie zrobimy.

Możemy usiąść do pracy i zaprojektować meble z drewna z odzysku do kuchni, salonu lub sypialni (ale też do pomieszczeń roboczych, biur, hoteli, pubów lub restauracji), jeśli prześlesz nam:

  • projekt, szkic lub zdjęcie wypatrzonego u znajomych lub w internecie (czasem wystarczy nawet zwykły opis wymarzonego mebla)
  • informację o preferowanym rozmiarze i kształcie mebla
  • informację o tym, jakie materiały lubisz najbardziej (o tych, które wykorzystuje Leshy, przeczytasz tu)
  • informację o tym, gdzie chcesz postawić mebel, lub inne szczegóły, które pomogą nam zrobić z niego rzecz z (Twoim) charakterem

Czasem doskonale wiesz, jakimi meblami chciałbyś się otoczyć, bo cenisz pewien rodzaj drewna lub konkretną estetykę, a czasem nie potrafisz się zdecydować i potrzebujesz fachowej porady. Jeśli nie do końca wiesz, jaki styl najlepiej wpasuje się w przestrzeń twojego domu, ale chcesz być pewny, że twoje meble są zgodne z twoimi wartościami, powstały z troską o środowisko i twoje zdrowie, napisz do nas. Porozmawiamy, podpowiemy, zaprojektujemy.